Konzultace vašeho projektu

ZDARMA

JAK TO PROBÍHÁ ?

Nejprve vyplníte formulář, v němž uvedete všechny potřebné informace pro přípravu vaší konzultace, včetně kontaktních údajů. My vás následně do dvou pracovních dnů kontaktujeme a společně dohodneme termín online schůzky. V domluvený čas pak proběhne online hovor, a to buď přes telefon, nebo aplikaci ve webovém prohlížeči. Tato konzultace trvá jednu hodinu, během které s vámi probereme vše potřebné a poskytneme vám kompletní zpětnou vazbu ohledně vašeho projektu. Na závěr vám zašleme přehled a souhrn všech bodů, které by bylo možné ve vašem podnikání zlepšit.

CO VŠE PROBEREME

Podíváme se na vaši webovou prezentaci a společně probereme, co je potřeba doladit, aby zákazník na vašem webu nakoupil.

Prohlédneme vaši současnou marketingovou strategii a případně ji doladíme nápady, které mohou komunikaci vaší značky posunout o krok dál.

Společně prozkoumáme nastavení SEO vašeho webu a identifikujeme klíčové oblasti, které je možné odladit a doladit, aby se celkové hodnocení zvýšilo a vaše stránka byla více viditelná ve vyhledávačích.

Prozkoumáme vaše aktivity na sociálních sítích, poskytneme doporučení pro zvýšení návštěvnosti vašeho profilu a optimalizaci komunikace se zákazníky.

Poskytneme vám strategické tipy a rady, jak efektivně posílit marketingovou přítomnost vaší značky a jak ji učinit lépe zapamatovatelnou pro vaše zákazníky.

Prohlédneme si vaše nastavení v reklamních kanálech Google Ads a Facebook Meta Business Site, zhodnotíme, zda je vše konfigurováno správně.

ASI SE PTÁTE CO Z TOHO MÁME ?

Toto je důležitá otázka a my s ní zacházíme s otevřenou upřímností. V rámci naší nabídky velice oceňujeme váš feedback, který nám můžete zanechat v recenzích. Musíte to udělat? Nikoli, není to povinné. Oceníme však, pokud nám dáte příležitost prezentovat naše kvality, a pokud se o ně podělíte s ostatními, budeme vděční. Toto je jediné, co od vás budeme očekávat na oplátku za naši konzultaci. Zda nám recenzi zanecháte, zůstává zcela ve vaší režii.

PÁR KLIENTŮM KTEŘÍ NÁM VĚŘÍ

POSLEDNÍ KROK KE KONZULTACI


5/5

RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ