Příběh znažky IS interier

Jaký je váš příběh značky IS Interier

Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme otevřela kamennou prodejnu podlah, dveří a dekorací, kde neděláme pouze prodej, ale i celkovou realizaci. Celou dobu jsem naši prodejnu vedla a byla jednou nohou byla doma na mateřské dovolené. V loňském roce, těsně než se začal všude kolem nás řešit COVID, jsme se přestěhovali do větších prostor a část zboží, hlavně dekorace a teď nejprodávanější zboží od Bastion Collections jsme přesunuli i na náš e-shop, díky kterému teď můžeme nějakým způsobem fungovat.

Co vás vedlo k založení online e-shopu ? A proč zrovna shoptet ?

K založení eshopu mě vedlo to, že jsme začali dovážet zboží Bastion Collections a v kamenné prodejně by na něj nebyl takový odbyt, jaký byl v mé představě. Přeci jen je to takový druh zboží, který se nelíbí každému. Shoptet si zvolil pán, který mi eshop sestavoval, a jsem za něj ráda, chvíli mi to trvalo než jsme se se Shoptetem sžili, ale myslím, že už nám to spolu klape .

Na co jste nejvíce pyšná ?

Pyšná jsem na sebe za to, že jsem zvládla rozjíždět prodejnu, připravovat se na mateřství, získat spoustu zákazníků, po večerech, když syn spinkal počítat rozpočty na zakázky a vybírat zboží, které by se mi v prodejně líbilo.

Váš e-shop je oblíbený mezi zákazníky převážně kvůli Bastion Collections. Proč zrovna tato značka. A hodláte na e-shop přidat i jiné značky doplnku ?

Bastion Collections byla moje srdcová záležitost už dávno, ale chybělo mi odhodlání k dovozu ze zahraničí, v tomhle směru jsem strašně konzervativní.

V plánu máme ještě další bytové doplňky a dekorace, ale čekáme až se tahle doba zase vrátí k normálu.

Jak vám pomohla spolupráce s naší marketingovou agenturou ZPcompany. A jak ji odstupem času vnímáte ?

Moc Vám děkuji, že jste mě oslovil na Shoptet poradně, díky Vám máme e-shop správně nastavený, fungují nám reklamy a objednávky přibývají. Nevěřila jsem ze začátku naší spolupráce, že to bude mít takový efekt jaký to má teď, ještě jednou děkuji.

Jak dlouho trvala příprava e-shopu před jeho spuštěním?

E-shop jsme měli sestavený na zakázku, jen jsem si postupně přidávala své produkty, to přidání produktů mi zabralo cca 3 tydny při chvilkách.

1621583947466

Kde vidíte svou firmu za pět let? Jaké máte plány a sny do budoucna?

Chtěla bych, jak už jsem řekla rozšířit nabídku o další bytové doplňky a dekorace a mít skladem ihned k odeslání, alespoň 75% zboží od Bastion Collections.

Co by jste vzkázala lidem kteří chtějí podnikat ale bojí se.

Chce to mít za sebou člověka, který Vás bude podporovat a bude Vám věřit, takového jaký je můj manžel, nebýt něj nikdy bych se k podnikání neodhodlala a byla zaměstnaná ve firmě, kde mě to nebavilo. Chce to, ale opravdu spoustu času, který se Vám zaplatí až po delší době, ale stojí to za to! Hlavně za ty spousty spokojených zákazníků